Rüyada Zarar Ziyan Ne Anlama Gelir

Zarar ve ziyan insanın işlediği günaha; insana erişen zarar ve musibet hastanın vefatına, yoksulluk ve manen kör olmaya, insana isabet eden kötülükten düşmanının sevinç duymasına delalet eder. Zarar rüyalarının tam tersi çıkar.


Benzer İçeriklerimiz


Rüyada Patlama Görmek

Başka insanların davranışları sizi çok üzecek demektir. Patlamada İnsanların yaralandığını görürseniz bu, yapmadığınız bir şey için suçlanacağınız anlamına gelir.

Rüyada At Arabası Görmek

At arabasına bindiğinizi görmek, geçici bir hastalığa yakalanacağınız anlamına da gelebilir.

Rüyada Nişasta Görmek

Yakınlarınızla tartışacağınıza ve aranızın açılacağına işaret eder. Nişasta yediğini görmek arkadaşlarınız arasında sizin kötülüğünüzü isteyenlerin olduğu anlamındadır.

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada uçan ya da gölde yüzen bir ördek görmek, huzur içinde hayatınızı sürdüreceğinize, hayatınızdan memnun olduğunuza yorumlanır. Rüyada ördek temiz, hayırlı kısmet anlamına gelir.

Ördek yakaladığını görmek ise elinize toplu para geçecek demektir.

Rüyada Boru Görmek

Su borusu para kazanmak ve bereket anlamındadır. Boru çalmak, dedikoducu ve iftiracı birinin kişiliğinin ortaya çıkması anlamına gelir.

Borudan su akmasını engellemek işlerin bozulmasına ve zarar edileceği demektir. Boru sesi duymak yalan nedeniyle kötü haber alacağınız anlamına gelir.

(c) 2002 - 2018 gönül.net