Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Bedava Chat Sitesi


Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat Sitesi

Ücretsiz sohbet odaları sitesi sizler için açıldı, Kaliteli chat yapalım, istiyoruz ve sizlerle birlikteyiz,

Sizlerle paylaşmadan rahatlayamayacağım.Chat sitelerinde bazen öyle insanlara rastlıyoruz ki cahil desen cahil değil ahlaksız desen oda değil.Peki bunlara rağmen aklımdaki sorular mı?Bütün eğitim çabalarının, toplum ve ahlak yasalarının gayesi nedir? İnsanı faziletli, dürüst, terbiyeli bir kişi olarak topluma kazandırmak, doğruya, güzele yöneltmek…Bazen sanalda oldugu için insanlığını unutanlar oluyor sanırım. Aldığı eğitimi sindirmiş bir insan, neyin iyi, neyin kötü olduğunu kolaylıkla ayırt edebilir. Chat odamız olarak iyi ve kotüyü ayırt ederek devam ediyoruz.Peki o insanlar neden mi öyle? Terbiye görmemiş, ahlaken eğitilmemişler büyük ihtimalle kendi çaplarında birer zavallı oldukları gibi, toplum için de birer yüz karasıdırlar. Onlar, sadece kendi duygularının ve içgüdülerinin kanunlarına uyarlar. İşlerine gelmeyen durumlarda kimseye aldırış etmeden türlü edepsizlikler yaparlar. Hatta zaman zaman gülünç bir üstünlük kompleksine kapılan bu basit ve zavallı kişiler,kendilerini oldukları gibi görmeyi bir türlü beceremezler. Ne derece iğrenç ve çirkin hallere düştüklerini bir kavrayabilseler! Sohbet odamızda illaki böyle insanlara rastlayacaksınız ama aynı hareketi onlara yaparsak bizde aynı konuma düşmeyecek miyiz? Arkadaşlar sizlere bunları anlatıyorum çünkü tüm cıplaklığıyla sohbet sitelerini tanıyın ve en doğru kararı verin diye. Burada ki doğru karar biz oluyoruz:)

Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat Sitesi

Bedava Sohbet Odaları

Toplumun örf, adet ve geleneklerine ters düşen, ahlak kavramlarıyla bağdaşmayan, insani duyguları yaralayan bu tür davranışlar, bütün his ve vicdan sahibi insanlar tarafından kınanır ve kabul edilemez bulunur. Kendi şahsi çıkarları uğruna başkalarına haksızlık eden, bu amaçla her türlü yalan ve hileye başvuranların korkunç gayretleri karşısında aklı başında hangi insan “edepsizlik ve haksızlık etmenin aşağılaştırıcı bir durum” olduğunu düşünüp de buna tepki göstermez! Peki ya chat odamızdaki toplumun içinde şirretlik ve saygısızlık eden Sohbet Odaları insanların hali hangimizde küçümseme duygusu uyandırmaz? Hangimizi toplum kurallarına uyma yolunda dolaylı olarak uyarmaz? Erdemli insan, bayağı insanların çirkin davranışlarından kendine bir ibret ve tecrübe payı çıkaran kimsedir.”Erdemli insanların buluşma noktası olan chat odamıza siz değerli chat ve sohbet severleride bekliyoruz:).keyifli sohbetler dilerim.

Bedava Chat Sitesi

Bedava Chat SitesiToplam 4 Yorumlar
bedeL

Kendını bılmek kadar guzel bır kavram yoktur kalıcı bır davranıstır yer mekan ortam fark etmez,kendınızı bılırsenız sızı fark ederler saygılarımla emegınıze saglık kolay gelsın.

Lade

Emeklerinin yerini bulması umudu ile .

SessizLik

Sohbet odalarında en muhabbetsel saygı, sevgi, dürüstlük ve doğruluğu ilke edinmiş en güzel Sohbet platformu olarak tavsiye ve öneri edebileceğimiz sıcak sevecen güler yüzlü kullanıcılarında bulunduğu hoş bir ortam emeği geçen herkese teşekkür ederim

fiRat

Evet yine biz yine bir kalite ve yine bir sohbetin anlamını bulduğu mekan. Arkadaşlar özverili yönetimimiz ve elimziden geldiğince adaletimiz ile sizlere en kaliteli sohbet ortamını sunmak adına tüm çabamızla çalışmaya devam ediyoruz

Bir cevap bırakın.