Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Bedava Sohbet


Bedava Sohbet Odaları

Sohbet etmeye başlamak için genel anlamda bedava sohbet sayfalarında aramalar yaparız. Bulduğumuzda da hemen sohbet etmeye başlarız. Ücretsiz veya bedava sohbet sayfalarında aradığımız tabi ki sohbet odalarıdır.

Sohbet mekanlarının asıl amacı, ücretsiz sohbet odasında insanları buluşturmak, iyi vakit geçirmelerini sağlamaktır. İyi zaman geçirmekten anlatmak istediğimiz sohbet partnerinizin sizin fikir ve düşüncelerinize uyumlu olmasıdır. Bu anlamda fikirlerinizi paylaşabileceğiniz veya farklı fikirlerde olsun insanlarla karşılıklı seviyeli sohbet ortamını yakalamaktır. Çoğu zamanlarda da hayal kırıklığı yaşarız. Çünkü konuşmak istediğimiz kişi çoğu zaman istediğimiz ya da düşünce ve fikirlerimizle hiçte uyuşmayan bir kişiliğe sahip olabilir. Beklentilerimiz daima sohbet odalarında üst düzeydedir, bunun da nedeni gerçek hayatta istediğimiz gibi bir arkadaş bulamayıp burada arayış içerisine girmemizdir. Çoğu zaman bu bir ütopya olarak kabul edilir.

Bedava chat odalarına girip sohbet etmek istediğimiz kişin kusursuz olmasını bekleriz, böyle olunca da çoğu zaman istediklerimiz gerçekleşmez. Aslında birazda empati yapmamız gerekmez mi biz bu beklentiler içerisinde iken karşımızdaki sohbet arkadaşımızın da bizden aynı şeyleri beklediğini düşünmemiz gerekmez mi?

O nedenle bizde şöyle diyoruz biz sohbet ederken karşımızdaki sohbet partneri‘ninde bizden beklentileri olduğunu hiç bir zaman gözden kaçırmayalım. Eğer bunlara dikkat etmez isek her ne kadar ücretsiz chat mekanlarında sohbet ediyor olsak bile yine de sıkıcı bir hal alabilir. Öncelikli olarak sohbet arkadaşımızın düşüncelerini, yaşayış, örf ve adetlerini iyi bilmeliyiz. Sohbet arkadaşımızla yaptığımız konuşmalarda veya yazışmalarda daima dürüst olmalıyız. yani nasıl olsa o beni görmüyor ben onu görmüyorum diye istediğiniz gibi konuşmamalısınız. Size yapılmasını istemediğiniz herhangi bir şeyi başkasına yapmamalısınız, diyerek sözlerimi tamalıyorum.Toplam 9 Yorumlar
Zadrich

Başarılarınızın Devamını diliyorum, Hep birlikte daha iyiye..

TatliBeLa

Kaliteli sohbet etmek istiyorsanız gonul.net bekleriz aşklar arkadaşlıklar dostluklar hepsi burada birde dj kadrosu ile müzik eşliğinde harika sohbet edebilirsiniz...

She

Tek kelime ile sohbet platformunun tek seviyeli kaliteli ortamı anın tadını Gonul.Net işe çıkarın :))))))))

Fatih

Yeni keşfettiğim ve bir kere girdikten sonra çıkamadığım, çıkınca da aklımda kalan ve "acaba ne yapıyorlar?" diye düşünecek kadar samimi arkadaşlıklar kurduğum bir site. Bu sitede bize bu imkân için emek veren herkese ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki gonul.net!

LöwiN

Yapragim ben acarim Hep güne$i ararim Gökden rahmet yagmazsa Kurur özüm soLarimAnkayim ben co$arim Ate$Lerde yanarim ALew aLew kawruLur KüLKerimden dogarim

LöwiN

HayirLi ugurLu oLsun

Serkan

Sıcak Ortamıyla Bulunmaz Dostluklarıyla SEviyeli Sohbetiyle Tek Kelimeyle Mükemmel Başarılar Diliyorum..

FthzL

Löwin hanım çok harika yorumdu, ben ilkokul müdürüyüm mümkünse sizi andımız okumaya çıkartmak istiyorum. Teşekkürler.

orion

her gün daha da büyüyen, kaliteli kişilikleri bünyesinde barındıran, samimi dostlukların olduğu sohbet sitemiz. canımız ciğerimiz gonul.net imiz. Ne duruyorsunuz, gelsenize :)

Bir cevap bırakın.