Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Bülent Sertaç Dayı Sözleri


Bülent Sertaç Dayı Sözleri

Bülent Sertaç Dayı Sözleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesi bugün sizlere yine bir şarkı sözleriyle baş başa bırakmak istiyoruz, Bülent sertaç dayı.

https://www.gonul.net/sohbet chat odaları sitesi sizler için hazır, kaliteli sohbet edelim, Bülent Sertaç Dayı sözleri sizlerle birlikte, hadi ağlıyalım,, Sazı çalarken bile gözleri yaşlanıyor insanın ALLAH’ına kurban be.

Bülent Sertaç Dayı


Tepeden Tırnağa Aşka batmışım Çıkmak istiyorum Olmuyor Dayı Gönlüme Alırken Çok Abartmışım, Yokluğu bir türlü Dolmuyor Dayı, Aşkta olmaz
dedim Gururumu Yıktım, Ömür törpüsüymüş çok geç ayıktım, Çıkardım Sevgimi Kalbine Sıktım, Bu aşk 9 Canlı Ölmüyor Dayı Çıkardım Sevgimi
kalbine Sıktım, Bu aşk Dokuz Canlı Ölmüyor be Dayı..

Sevdasına Kulum ona köleyim, can istesin parça parça böleyim, Unut deme ama öl de öleyim, unutmak işime gelmiyor be dayı, Aşkta olmaz dedim Gururumu yıktım, Ömür törpüsüymüş çok geç ayıktım, Çıkardım sevgimi kalbine sıktım, bu aşk 9 canlı ölmüyor be dayı..

Bülent Sertaç Dayı Sözleri

Bülent Sertaç Dayı SözleriBir cevap bırakın.