En Güzel Sohbetler Burada Ediliyor!

yorum yok
26 okuma
14 Ağustos, 2019
güzel sohbet burada

Merhaba değerli Gönül.Net kullanıcıları.

Sitemiz Sohbet hizmeti verdiği gibi kaliteli dostlukların da vazgeçilmez adreslerinden bir tanesidir. En Güzel Sohbetler Burada ediliyor! Çünkü en güzel insanlar bizimle sohbet ediyor. Günün boş vakitlerini değerlendirmek için giriş yapan sohbet kullanıcılarımız, sunucumuz çerçevesinde arkadaşlarıyla muhabbetler edip, kaynatıyorlar. Sizler de bizimle sohbet etmek istemez misiniz?

Birbirinden değerli kullanıcılarımızın, sohbet ettiği platformumuza, tüm memleketimizin vatandaşları ve diğer ülke vatandaşları davetlidir.
Türkiye’nin eşsiz sohbet sitelerinden bir tanesine giriş yapmak üzere burada bulunuyorsunuz. Yukarıda “Kullanıcı adı” kısmını kullanarak girişinizi rahatlıkla yapabildiğiniz gibi, sunucumuz içerisinde de problemsiz şekilde sohbet etmeniz mümkündür.

Sohbet Odaları Nasıl Kullanılır?

Sohbet odaları nasıl kullanılır

Giriş yaptığınız andan itibaren, sunucumuz kullanıcısı olmaya hak kazanmışsınızdır. Sunucumuz içerisinde olduğunuz taktirde kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Sohbet sitemizde daimi olmanız dileğiyle keyifli sohbetler diliyorum…

Sitemizde belli başlı odalar bulunmaktadır. Örneğin; #Radyo odamızda, Radyo yayıncılarımız yayın alırlar ve anonslar eşliğinde size müzik dinletirler. Bu tür yayınları takip eden bir çok kullanıcımız ve yayın yapan bir çok yayıncımız mevcut. Bu tür yayınlara denk geldiğinizde, #Radyo odamızdan istekler isteye bilirsiniz. !istek Sanatçı Adı – Şarkı ismi – Mesajınız. Yazarak Radyo yayıncılarımızdan müzik isteyebilir, yayınımıza destek olabilirsiniz.

Diğer odalar arasında #Sohbet odası bulunmaktadır. #Sohbet odamız içerisinde genel ahlak kurallarına uygun şekilde sohbetler edilir, insanlar birbirleriyle gündemden konuşup, hatta komik muhabbetler çevirebilirler. Sohbet sitelerinde yapılması beklenen davranışlar bu yöndedir.

#Oyun ve benzeri oyun kanallarımızda ise, sunucu içerisine entegre edilmiş botlarımız, sizlere sorular sorarak yarışma tarzı oyunlarımıza katılımınızı sağlamaya çalışmaktadır. Bildiğiniz her sorunun cevabı kullandığınız rumuza puan olarak yansımaktadır. Bu puanlarla ne yaparım diye düşünüyorsanız, genel olarak bir işe yaramamaktadır, fakat biz sunucumuz eğlence anlayışı gereğince belirli limit puanın üzerine geçebilen kullanıcılarımızı yetkilendiriyor, sunucuda farklı renkte rumuzlar kullanmasına, ban komutları uygulayabilmesine veya voice adı verdiğimiz misafir yetkisi vermenizi sağlıyoruz.


Bir önceki yazımda « makalem var.
Doqancan Pusat

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

mIRC Sohbet odaları

İRC Sohbet Odaları Merhaba değerli dostlar, İRC sohbet odaları olarak sizlere ...

Tüm Akıllı Cihazlarda Sohbet

Tüm Akıllı Cihazlarda Sohbet, İnsanlar doğaları gereği yalnızlığı ...

Seviyeli sohbet nedir? Seviyeli sohbet nasıl yapılır?

Seviyeli Sohbet Nedir? Merhaba arkadaşlar, seviyeli sohbet nedir? ve nasıl ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?