Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Gizlilik Sözleşmesi


Sohbet sitelerine giren insanlar sohbet edeceği kişilerle iletişime başlamadan önce gizlilik şartlarını okuması gerekir. Çünkü gizlilik sözleşmesi mevcut olan üyelerin hesaplarını ve konuşmalarını koruma altına alan bir uygulamadır. Gizlilik sözleşmesi dahilinde üyeler aynı zamanda kendi haklarını korumaktadır. Gizlilik sözleşmesi çerçevesinde korunan haklar ile kişisel veriler korunur. Gizlilik sözleşmesi web sitesine giren tüm üyeler için geçerlidir. Çünkü bu üyeler web sitesine giriş yaparken üyelik aşamasında ve diğer aşamalarda gizlilik sözleşmesinin sunduğu kurallardan faydalanır. Buna örnek vermek gerekirse üye olurken verdiğiniz bilgiler de gizlilik sözleşmesinin bir parçası olarak söylemek mümkündür. Gizlilik sözleşmesini kısaca tanımlamak gerekirse; mobil uygulama, internet siteleri, sosyal medya hesapları üzerinden toplanan verilerin korunması olarak belirtmek mümkündür.

Kişisel veriler kullanıcıların kendine ait bilgilerinin oluşturduğu bir kümedir. Bu bilgiler web site yöneticileri tarafından gerek üyelik esnasında gerek diğer alanlarda sizden talep edilir ve alınır. Alınan bu bilgiler ve veriler gizlilik sözleşmesinin bir parçasıdır. Kişisel veriler pek çok farklı yol ve yöntem ile toplanarak bir havuza biriktirilebilir. Bu kişisel veriler firmalar tarafından büyük bir gizlilik şartı ile korunması gerekir. İşte tüm bu işlemler gizlilik sözleşmelerinin temel parçasıdır. Ek olarak çerez sistemi tüm kullanıcılar için mevcuttur. Çerezleri kısaca açıklamak gerekirse kişilerin ayak izi olarak tanımlamak mümkündür. İşte bu ayak izlerini kontrollü bir şekilde listelemek ve saklamak site yöneticilerinin görevidir.

Mobil uygulamalarda yer alan gizli bilgiler de gizlilik sözleşmesinin temel amaçlarından birisidir. Artık günümüzde tüm sohbet sitelerinin mobil uygulamaları mevcuttur. Bu mobil uygulamalar aracılığı ile kişilerin gizli kalmasını talep ettiği bilgilerin gizliliği esastır.  Sohbet siteleri bu konuda verilerin gizli kalacağı ve açığa çıkmayacağına ilişkin kullanıcılara bu alanda taahhüt vermektedir. Gizlilik sözleşmeleri sık sık değişiyor ve yeni güncellemeler ile yeni maddeler ekleniyor olabilir. Bu maddeler doğrultusunda eklenen yeni bilgiler ile birlikte kişisel verilerin depolanma aşamasındaki durumu ve gerçekten güvenli olup olmaması gibi faktörler ön plana çıkıyor. 10 yıllık bir süre boyunca depolanan bu veriler tamamen gizli ve korunaklı olmaktadır.