Hakkımızda

GÜZEL SÖZLER, ŞİİRLER

2018 yılına ait kısa anlamlı ve aşk sözlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz facebook, twitter, instagram, whatsapp, snapchat gibi sosyal paylaşım platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilir, dilerseniz sosyal medya fenomeni olmak isteyenler için birbirinden farklı ve yeni keşfedilmiş aşk sözlerini sayfalarınızda, takipçilerinizle buluşturabilirsiniz.

Yeni bir aşkın temellerinin atıldığı dakikalarda, Gönül.Net aşk sözleri aracılığıyla, sözlerinizi ve sevginizi taçlandırarak kelimelere dökebilirsiniz. Şiir yazmaktan, okumaktan, dinlemekten keyif alan, şiir sever dostlarımızı da unutmadık. Gelmiş geçmiş, akla kazınmış tüm şiirlere sayfamızdan ulaşabilir, yeni eklenen şiirleri takipte kalabilirsiniz.

RÜYA TABİRLERİ

Rüya tabirleri hakkında en ayrıntılı ve doğru bilgilere ulaşmak için Gönül.Net'de kalın. Rüyalarınızı en güvenilir şekilde yorumlamaya devam ediyoruz. Rüya yorumunuzu öğrenmek için, rüya tabirleri sözlüğümüze göz atabilirsiniz.

BURÇLAR, BURÇLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Astroloji ile ilgilenenler buraya! Yaşayan tüm insanların birbirinden farklı olarak gelişim göstermiş karakteristik özellikleri, huyları, görüşleri, tarzları vardır. Tüm bu karakteristik özelliklerimizi geçmişten bugüne yorumlayan burç özelliklerini takipte kalmak için Gönül.net'e buyurun.

Astrolojide 12 adet güneş burcu bulunmaktadır. Burçlar bizim karakterimizi, iş hayatımızı ve kariyerimizi, hobilerimizi, uğurlu renk, gün, rakamlarımızı hatta ve hatta sağlığımızla ilgili bile ipuçlarını bizlere geniş bir yelpazede sunuyor. Burçlar geleceğe bir adım atarken, kendimizi daha iyi tanımamızı sağlıyor ve bizi biz yapan özellikler altında kararlarımızı daha doğru şekilde almamıza ışık tutuyor. Burç yorumlarının ve burç özelliklerinin daha fazlasına ulaşmak için bizden ayrılmayın.

İSİM SÖZLÜĞÜ

İsimlerin karakterler üzerindeki etkisini bilmeyen yoktur. Bu nedenle yeni doğmuş olan kız ve erkek çocuklarımıza isim verirken çok titiz davranırız. Gerek kulağa hoş gelmesi gerek derin bir manaya sahip olmasıyla isim konusu tercih etmekte en çok zorlandığımız durumlardan bir tanesi.

Gönül.Net birbirinden farklı güncel ve anlamlı isimler sözlüğünü sizlerle paylaşıyor. Yeni doğan kız ve erkek çocukları için, anlamlarıyla beraber isimler sözlüğünü sizler için listeliyor. İsimlerin karakterler üzerindeki etkilerine dikkat ederek hem telaffuzu kolay hem kulağa hoş gelen hem de manidar olup hoş ve etkileyici etkiler bırakan isimler sözlüğümüze göz atmanız, kararsızlığınızı netliğe kavuşturacaktır.

(c) 2002 - 2018 Gönül.net