Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Harun Kolçak Aglat beni Sözleri


Harun Kolçak Aglat beni Sözleri

Harun kolçak Aglat beni Sözleri

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık, Harun kolçak ağlat beni şarkı sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

https://www.gonul.net/sohbet – harun kolçak gerçekten çok sevdiğim bir sanatçı idi, ruhu teslim olsa da, gerçekten ALLAH mekanını cennet
eylesin, gani gani rahmet eylesin çok güzel bir şarkı sözleri var vede müthiş bir yorumcu, şimdi o güzel şarkı ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Harun kolçak Aglat beni


Sanmaki ben bilmiyorum oyunun kurallarını, ama tercih etmiyorum denedim hiç tat almadım olana kadar bekliyorum, Gururdan sevgi ölürmü
yağmursuz çiçek büyür mü bir kaç cümle son bir bakış bilinmez maceralara gidiyorsun can evimden, Ağlat beni, Sana da bu yakışır İnsan bu elbet bunada alışır Bela oldun zaten başıma git gidişin aslında benim kurtuluşumdur ağlat beni, sana da bu yakışır insan bu elbet buna da alışır bela oldun zaten başıma, git gidişin aslında benim kurtuluşum dur..

Harun Kolçak Aglat beni Sözleri

Harun Kolçak Aglat beni SözleriBir cevap bırakın.