Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Kullanıcı Sözleşmesi


Web sitemizde yer alan tüm içerikler ve materyallerin tümü web site yetkilisine aittir ve asla izinsiz kullanımı söz konusu değildir. Siteyi işleten ve yönetim hakkını elinde bulunduran yetkili kişiler bu konuda mülkiyet haklarını elinde bulundurmaktadır. Bu bağlamda ziyaretçiler web sitemizde yer alan kurallara ve diğer bireylerin haklarını korumaya yönelik olarak yapılan uygulamalara uymakla yükümlüdür. Kurallara uygun davranmayan ve diğer bireylerin kullanım hakkını elinden alan ya da rahatsızlık veren üyeler hiçbir uyarı yapılmaksızın sitemizden direk olarak uzaklaştırılabilirler. Bu bağlamda web sitemizden doğru şekilde faydalanmak ve doğru hizmet almak için kullanıcı sözleşmesinde yer alan kurallara ve esaslara uygun davranmak sizin faydanıza olacaktır.

Web sitemizi kullanan ziyaretçiler ya da üyelerle ilgili olarak üçüncü kişilerden meydana gelen herhangi bir zarar ya da olumsuz durumdan web sitemiz asla sorumlu değildir. Bu yüzden kullanıcılar web sitemizden sohbet etmek için giriş yaptığında mutlaka kullanıcı sözleşmesi dahilinde hareket etmelidir. Kullanıcı sözleşmesine uygun şekilde hareket ederek sizler de web sitemizden son derece uygun şekilde faydalanabilirsiz. Davranış kurallarına uygun şekilde hareket etmek son derece önemli bir konudur. Kurallara uyarak sitenin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Web sitemize üye olurken sizden talep edilen bilgileri tam ve eksiksiz bir şekilde sisteme girerek sistem yetkililerine böylece durumu net şekilde aktarabilirsiniz.

Kullanıcı sözleşmesi esasında ziyaretçilerin ve üyelerin sistem hakkında bilgi edinmesi, sistemde hangi davranışlarda bulunduğunda sistemden uzaklaştırılacağını net şekilde aktarmak üzere yazılan bir alandır. Temelde diğer şahısların yaşam alanına etki yapmamak, o kişileri etkileyecek ve huzursuz edecek davranışlarda bulunmamak gerekir. Web sitemizi daha aktif ve daha düzgün kullanmak adına sizlere fayda sağlayıcı şekilde eylemde bulunmak her zaman size olumlu bir geri dönüş getirecektir. Kullanıcı sözleşmesinde de bu durum açık ve net bir şekilde belirlenmiştir. Sizler de kullanıcı sözleşmesi ile daha net bir şekilde bilgi edinerek web site kullanım sürecinde bu unsurlara dikkat edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan kullanıcı sözleşmesi maddelerini okuyabilirsiz.