Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Mobil Sohbet Siteleri


Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet Siteleri

– Kaliteli sohbet sitesi sizler için açıldı bedava sohbet etmek istermisiniz Chat Sohbet Odaları ücretsiz sohbet.

Neden böyleyiz? Neden kendimizi kandırmayı bir kaçış ve kurtuluş yolu olarak görürüz? Neden sakin sulardayken fırtına isteriz de iş gerçeğe binince yaşamaktan korkarız? Bilinenim bize iyi geldiği mi,yoksa bilinmeyenin bizi korkuttuğu gerçeği mi?Yoksa her ikisi birden mi engeller bizi?Ve birçok soru daha…mobil chat odamızda o kadar çok şey  öğrendik  ki sorular peş peşe geliyor tutamıyorum kendimi… Kendi hayatımızı bazen başakları uğruna harcarız ve sonra da oturup ağlayacak onu anlatacak insanlar ararız adres mi? Belli olmuyor mu nereye geleceğiniz:)… Aynaya başkaları kimi zaman kendimizi değil bir başkasını görürüz orada. Çünkü biz biz değiliz.Özlediğimiz ,arzuladığımız biz ile yaşadığımız biz arasında derin ve karanlık uçurumlar vardır.Sevmediğimiz meşkul  barışık yaşamak isteriz yalandan,kendimizi kandıracaksınız…

Mobil Chat Odaları

https://www.gonul.net/sohbet-odaları/ Sevemediğimiz insanlarla dostluk etmek zorunda kalırız yalandan,kendimizi kandırırcasına…Sevmediğimiz biri ile sohbeti sürdürürüz sürdürmek zorunda hissederiz yalandan kendimizi kandırırcasına… Artık şunları bir kenarıyalı rafa kaldıralım o ne öyle zorundayız diye sevmediğimiz insanlarla dost olup sohbet etmek… Yahu mobil chat odamızda her din dil ırktan insan bulunurken neden sevmediğimiz insanlara mecburuz…Üstelik sizden ne üyelik istiyor nede kimliğini açıkla diyor yeterki gel Mevlana ne demişti”Ne olursan ol yine gel”Ücretsiz olması ise buyuk bir avantaj değil mi ?Online sürenize göre hediyeler süprizleri bulunmakta.. Hadi bunlar ek olanlar önemli olan sizin mutluluğunuz değil mi?Size soğuk ters davranan insanlar sizi mutlu edebilir mi? Tabiyki edemez bu yüzden mobil chat odaları bulunmaktayız Samimi sıcakkanlı yetkililer Userleri ise şirin mi şirin illa içlerinde bir kaç tane ters insan çıkartamsı  hoş görmek düşer bize bakarsınız onlarla daha iyi samimi arkadaş olursunuz belli mi olur? Söylediklerimi bir kenarları atmayın her şey sizin için biraz olsun günlük stresten uzak tutalım kafanızı dağıtalım daha sağlıklı bir yaşam sunalım diye.. Kiminizin ailesi var çocuğu eşi annesi babası kardeşi kiminiz yalnızsınız kiminiz ailenizden uzak öğrenceğimiz yani kısacası hepiniz bir arada bulunacak kapasitede insanlarsınız..

Mobil Sohbet Siteleri

Mobil Sohbet SiteleriToplam 1 Yorumlar
Anil

Sohbetin eski adı yeni tadı mükemmel bir sohbet dostluk agi Iyiki burdayım herkesi bekleroz

Bir cevap bırakın.