Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Mustafa Ceceli Bedel Sözleri


Mustafa Ceceli Bedel Sözleri

Mustafa Ceceli Bedel Sözleri

– gerçekten çok güzel bir şarkı bayılıyorum Chat Sohbet odaları siteme bunu yazmak istedim, umarım beğenirsiniz,

Çok güzel bir parça vede bugün kendi sitem olan https://www.gonul.netsanal sohbet sitesine kendim yazmak istedim, dinliyerek yazıcağım
parçayı umarım beğenirsiniz.

Mustafa Ceceli Bedel


Düştüm etmiyorsun yardımda sanki hep sen vardın da tüm acılar gizli her tebbessümün altında, kül oldum yandımda gül oldumda soldumda infazında yargında senin olsun kalp kırma, demir attığım tek limanımsın uçuruma son bir adımsın kalmıyacak demişsin Rabbim nolur yanılsın.. yine yangınlar yine ben yine kalsan bul neden, yine sarsan kollarına, başkasını dilemem yine duysam söylemeden bir düşün bir sen birde ben, yarına kalma, yanımda kal ben öderim bir bedel.. Düştüm etmiyorsun da yardımda sanki hep sen vardın da, yine acılarım gizli her tebessüm altında kül oldum yandımda gül oldum soldumda , infazın yargında senin olsun, kalp kırma demir attığım tek limanımsın, uçuruma Son bir Adımsın, Kalmıyacak demişsin Rabbim nolur Yanılsın..

Mustafa Ceceli Bedel Sözleri

Mustafa Ceceli Bedel SözleriBir cevap bırakın.