Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Oper Hızlı Giriş Addonu


Oper Hızlı Giriş Addonu

Oper Hızlı Giriş Addonu

– Kaliteli Sohbet Odaları sitesinde Operserv komutlarını yayınlamak istiyoruz vede, burada bir çok komut bulabilirsiniz, oper hızlı addon girişi.

https://www.gonul.net/sohbet Merhaba bugün sizlerin işine yarıya bilicek bir komut yapmak istedim, vede umarım tam olarak anlata bilirim sizlere,
Oper Hızlı Giriş Addonu Kaliteli sohbet sitelerinde komut bilmek çok önemli şimdi insanlar yeni nesil sohbet sitelerinde sadece sohbet etmekteler, vede bunlar çok önemli değilmi şimdi sizlere bunları örnekli olarak anlatmak istiyorum.

Oper Hızlı Giriş Addon


on *:input:*: {
if $1 == .oper {
/oper Rumuz Oper-Şifresi
/os raw :nickserv privmsg #sohbet 4Şifreniz kaßuL EdiLdi Efendim…
/os raw :memoserv privmsg #sohbet 7Rumuz Yeni Mesaj’ınız Yoktur..
/os raw :chanserv privmsg #sohbet 10Hoş Geldin Abi..4!
/os raw :operserv privmsg #sohbet 6Sunucu Sahibi 4 Rumuz  6iS Online4..

}
if $1 == .nick {
/nick Rumuz
/ns identify Nick-Şifresi
}

if $1 == .pass {
/ns identify Nick Şifresi
}

if $1 == .dj {
/nick Dj Nick
/ns identify Dj Nick Şifresi
}

Komut bu bunu nasıl çalıştırırsınız bunları size söyliyelim, yapıcağınız işlem çok basit aslında, Root admin olmanız yeterli olacaktır vede raw komutlarının açık olması gerekmekte vede /Remote on Sürekli Açık olması lazımki Komut çeksin, Mirc de Remote Kısmını Açın vede bu komutu oraya yapıştırın, /os raw :chanserv privmsg #sohbet 10Hoş Geldin Abi..4! #Sohbet kısmını istediğiniz kanalı yazabilirsiniz düzenlemeleri yaptırdıkdan sonra tamam diyin vede sunucuya giriş yapın, .nick yaptıkdan sonra otomatik nickinize giriş yapar vede, nick şifrenizi otomatik girer. vede .oper Yazınca ise, bütün services botları istediğiniz mesaji belirtir, vede istediğiniz kanalda bu görünür, ve yapmak istediğiniz bu kadar, istediğiniz şekilde kullanın komutu hayırlı olsun.

Oper Hızlı Giriş Addonu

Oper Hızlı Giriş AddonuBir cevap bırakın.