Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri


Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık, bugün yine bir şarkı sözleriyle sizleri bırakmak istedim, Sıla Muhbir,

Bir çok güzel şarkı dinledim, vede bugün sizlere Sıla Muhbir şarkısını paylaşmak istedim niye bilmiyorum ama beni anlatıyor demekki bu parça ve sizlerin ziyaretlerini bekliyoruz https://www.gonul.net/sohbet sitesinde sizleri bekliyor olacağız.

Sıla Muhbir


Kalp Kırıyor her günün akşamı ve bana kalıyor boynumun bükmesi, vardıgım yerde kalbim durdu durmaz dar vakit,, Sanki serde bişey soldu ahtımdan hafif Sorma ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorum! Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorum. Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum..

Diline dolanmiş bahaneler bahane degil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk olsun sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler hüngür hüngür ağladım senin alıcagın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sanada aşk olsun muhbirmiş kelimeler Sorma ben ben inim inim inliyorum Sen susdukca geberiyorum geberiyorum Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorummm sen susdukca geberiyorum geberiyorummm. Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin konuşanlara özeniyorum.

Sorma ben inim inim inliyorum!
Sen susdukca geberiyorum geberiyorum..
Sürç-i lisanısın inatçı kalbimin
konuşanlara Özeniyorum..
Konuşanlara özeniyorum..

Sıla Muhbir Şarkı Sözleri

Sıla Muhbir Şarkı SözleriBir cevap bırakın.