Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sohbet Mobil


Sohbet Mobil

Sohbet Mobil

Chat sohbet siteleri sitesi sizler için açıldı , Sohbet Mobil ile giriş yap, bayan bay kişilerle kaliteli sohbet et.

https://www.gonul.net Her sabah kalktığımızda yeni güne başlarız. Gözümüzü açtığımız andan itibaren her hareketimiz ve davranışımız bir karar gerektirir.Karar alırız kararlar alırız.. Doğru  verdiğim kararlar arasında sohbet odasında bulunmam. Ben buna eminim isterim ki bu eminliğimi sizinle paylaşayım. Sohbete başladım mı ne uyumak geliyor aklıma ne de açıktığım  ne üzüntüm ne çok garip ama öyle bilirmisin bilmem ama birde müzik Eşliğinde  o sohbet gel keyfim gel… Chat odamızda radyo yayınlarımız canlı yayıncı bulunmakta sizlere birbirinden güzel yayın Format  sizlere süpriz okudukları hikaye şiirlerde ortama ayrı bir neşe katıyorlar… Kaliteli Sohbet etmeye keyfiniz mi yok?Peki ona da bir önerim var birbirinden güzel oyun odalarımız bulunmakta hem sarkilar dinlerken keyif alırken bu keyife keyif katmak sohbet ederek yada oyun oynayarak sizin elinizde.Üstelik yayıncı olmak isteyen arkadaşlarımız sizlere de güzel haberlerim var.Mobile uyumlu programlar hakkında  eğitim veriyoruz sizleri keyifli profosyonel yayıncı yapma yolunda ilerliyoruz.

Chat Sohbet Sitesi

“Birlikten kuvvet doğar Atasözü boşa söylenmiş bir söz değildir.Birlik olmalıyız ki bize sunulan imkanları sonuna kadar kullanabilelim yararımıza…Lakin aldığımız kararlar kime hizmet ediyor? Gerçekten bize mi yoksa başkasına mı?Her kararımızı akıl süzgecinden ,amaç süzgecinden geçirip,tartıp ,ölçüp biçiyor muyuz?Karalarımız bizi mutlu etmek için mi ,başkasını mutlu etmek için mi?Aslında her iki tarafta mutlu etmek bizim kararlarımız.. Kanımca mutluluk “Ben” de başlamalı..Ben mutlu olamazsam kimseyi mutlu edemem ki:(Ben mutlu olmazsam kimseyi sevemem ki..Ben mutlu olmazsa etrafa yarar yerine zarar vermez mi? Öncelik kendimizi mutlu edecek kararlar vermek..Sizlerin kararlarınızı etkileyecek değilim sadece yol için öneri veririm ama yinede o yolda yürüyecek insanlar sizlersiniz:) Yayıncı olmakta sizin elinizde sohbet etmek Müzik dinlerken oyun oynamakta sizin elinizde.. Yani ortam tam sizlik kaçırmayın derim. .Birbirinden güzel yayıncı yayın saatlerine özen gösteren radyo sahipleri disiplinli adaletli yönetici ekibimizle ve o yönetime yayıncı arasına katılmak isteyen katılmak için emek sarf eden insanlarla mutluyuz biz ilerleme yolunda.. Sizlerde başarı elde etmek kendinizi mutlu etmek istiyorsanız bizimle birlik olmalısınız.Bunlar benim düşüncelerim yine bir öneri gerisi sizin elinizde

Sohbet Mobil

Sohbet MobilToplam 4 Yorumlar
Didem

Keyifli zaman gecirebileceginiz bolca sohbet muhabbet olan Hazin.net & GonuL.NET Ailesine hepinizi bekliyoruz.

Didem

Sevgi saygi ve huzur bulacaginiz ve yeni arkadasliklar kurabileceginiz eglence dolu ortamimiza sizleride bekliyoruz Hazin.net&GonuL.net ailesi.

Joe

Saygının sevginin çok olduğu huzurun mutluluğun güzel sohbetlerin oldugu gerçekten güzel dostlukların oluştuğu sohbet sitesi olan gonul.net ve hazin.net de olmaktan mutluluk duyuyorum siz değerli dostlarımızıda aramızda görmek keyif veriyor yeni dostlukların arkadaşlıkların oluştuğu sohbet platformunda sizleride aramızda görmek isteriz.

SessizLik

Emeğinize sağlık çok güzel bir platform olmuş emeği geçen herkese tşk ederim

Bir cevap bırakın.