Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Sohbet Sitesi


Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açıldı en iyi şekilde ücretsiz sohbet edebilir, kaliteli sohbet,

Hayatta hep yalnız mi mucadele edersiniz. Bunu tabiki hepimiz biliyoruz .Bu şansede p Mısırık ve güçsüz olanlar yenilmeye mahkumdur. Hak verilmez, alınır derler. Huzurun yaratılmasında, adaletin açılışında bir şahsi dolarının ne derece rol oynadığı bu sözde kuvvetli bir şekilde belirtilir. Hayat denilen bu mücadele alanı garip bir üstünlük ve kuvvetlilik kompleksi içerisinde olan zorbaların sayısı azımsanamaz. Bunlar, gerçek “hak” kavramından ve insani duygulardan yoksundur. Hak etmek, onlar için istemek; elde etmek doğal bir sonuçtur. Bunlar, karşılarındakileri düşünmezler. Kendi kaba kuvvetlerine, kapris ve ihtiraslarına güvenirler. Kendilerini bu dünya hakimi sanırlar; astıkları astık, kestikleri kestik olsun isterler. Karşılarına zayıflar çıktıkça, onlar bu çirkin davranış ve emellerinde daha bir direnirler; daha bir zalim ve acımasız olurlar.

https://www.gonul.net

bedava sohbet odaları sitesi sizler için açıldı.

Sohbet Odaları

Bu durum hep böyle devam ediyor sanırlar. Üstelik bu olumsuz davranışlarıyla övünür ve gururlanırlar. Böyle insanlar yanınızda dahi olsa ne fark eder ki? İnsani değerlere göre saygısı olmayanların boyutu de saygısı yok ve boyle insanlarla değil sohbet etmek selam bile verilmez en burada ben bunu düşünüyorum. Temiz tutun.Peki ya o insanlara nolucak mı? Merak edilen bir soru.Bir gün, karşılarına kendilerinden daha güçlü olan olan çıkar, hadlerini bildirir. O zaman neye uğradıklarını şaşırarak kaçacak deliksiz, öpecek el ararlar. Zorbalığın ve haksızlığın ne kadar fena bir şey oldugunu anlar, belki de pişman olurlar ama ne fayda! İş işten geçmiş olur. ” Sohbetodamızda böyle bir şey ve bu şekilde olayların açıklaması için buyuk bir titizlikle calışıyoruz. Emek verdiğimiz herşey sizin için sizlerde bizim için Mobil Sohbet odamızda bulunmalı destek olmalısınız, bu nedenle işinizi işten geçmeden pişmanınızı görüp onlardan yeni bir insan kazanırız. Sohbet Odaları  odamızın temel kuralı “İnsan kaybetmek için emekleniyoruz kazanıyor için emek veriyoruz”

Gonul.Net

İçimizde gür bir sevgi, şefkat ve merhamet kaynağımızın içindekilerden birinin tatlılaşan dilimiz, hayatın güçlüklerini yenmede, onları ikna edebilmede en büyük yardımcımızdır. “Sohbetimizde sizde tatlı sohbet etmek varken.Sizde kendinizin tatlısı dilli ve güleryüzlü şu anda bir siteyi hazırlayın şu anda hazır olanlarınız var: 🙂 Sizlerden ücret talep edilmiyor üstelik safra şart değil hatta online surenize göre de süprizler Sizleri herşeyiniz elinizde ki geliniziinizi bildiğim için buyrun sohbette devam edelim 🙂

Sohbet Sitesi

Sohbet SitesiToplam 7 Yorumlar
Joe

Kalite asla tesadüf değildir..

bedeL

İçimizde gür bir sevgi, şefkat ve merhamet kaynağımızın içindekilerden birinin tatlılaşan dilimiz, hayatın güçlüklerini yenmede, onları ikna edebilmede en büyük yardımcımızdır. “ emegınıze saglık basarılar dılerm

Deniz

Kaliteli bir sohbet istiyorsanız sızlerı de beklıyoruz,haydi cıkın gelin bız ordayız..

Ugur

Sohbetin samimi olduğu seviyeden taviz verilmeyen bir yere geldim.cok memnunum emeği geçenlere teşekkürler

Aylin

Son derece samimi bir ortam:) muhteşem yayıncılar ve istek parçalarınız eşliğinde gönlünüzce sohbet edebileceğiniz mekan :) emeği geçen arkadaşlara saygılar :))

Bir cevap bırakın.