Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Tam Sohbet - Sohbet Siteleri ile Mobil Sohbet Chat Odaları


Tam Sohbet

Tam Sohbet

– Kaliteli sohbet edelim Elimizdeki bütün işler burası için bayan bay sohbet sitesinde Tam Sohbet etmekteyiz, haydi gel.

Mesela geçenlerde bir sohbette
yaşadıklarınızı hatırlayın.
Ne anlatmıştınız bana ?
5 arkadaş tatlı tatlı sohbet ediyordunuz,
bir ara arkadaşlarınızdan biri sizinle alay ediyormuş hissi uyandıran bir söz söylemişti ortaya ve siz üzerinize alınıp çok üzülmüştünüz,
ardından da içinize kapanmış, “kimse beni sevmiyor” diye kendi kendinize yorumlar yapmış,iyice moralinizi bozmuştunuz.
Oysa o sohbette o kadar kişi ,o kadar zaman,
siz tek bir söz ile bütün iyi olayları unutup kendinize azap çektirmiştiniz.
Hatırladınız değil mi? Sahte dostluklar, sahte sevgiler, sahte insanlarla tüketilmiş zamanlar..Artık buna mecbur değilsiniz yanımızda olarak sohbet odamizda bulunarak belkide gercek dostluklar edinip arkadaşliklar edinip stresten sorunlardan uzak kalacaksiniz. Hayatın ve insanların tüm ikiyüzlülüğüne rağmen yine de gerçek kalmak… Neden yaşamın içinde bir tek gün olsun ben de duygularım, düşüncelerim ve davranış biçimlerimde farklı davranamıyorum. Benim ikinci yüzüm nerede? Neden her şey çıkar odaklı kurulmuş, neden bu kadar dengesiz, bu denli adaletsiz …

Tam Sohbet Sitesi

https://www.tanem.net Neden yanlış zamanlarda, yanlış mekanlarda, yanlış insanlarla , değmeyecek dostlara , değmeyecek aşklara, beş para etmez insanlara hak etmedikleri değerleri ve anlamları yüklüyorum. Kaç insan tükendi hayatımın içinde , kimler kayıp gitti yaşanmış günlerde.. Herkes belki de yaşamın bir yerlerinde insanlar tarafından incitildi , hayal kırıklığına uğradı , yıprandı , üzüldü ve bir daha incinmemek adına ikinci yüzünü keşfetti… Ben ne zaman öğreneceğim bunu , insanların yüzlerine gülüp arkalarından konuşmayı , dost değilken dost olmayı , sadece çıkarlarım doğrultusunda insanlarla olabilmeyi , ne zaman … Biliyorum ki öyle bir an gelecek ki , işte o nokta da pek çoklarından çok ama çok daha tehlikeli olacağım… İçimde ki azmi , sevgiyi , inancı , zekayı ve aklı çok farklı güdülerle kullanmaya başladığım an kendimle karşılaşmak istemem asla.. Umarım bu asla geçek olmaz.. Bazen aklımdan geçse de yine de insanların özlerinde iyi olduklarına dair inancım , kendime olan saygım , buna izin vermiyor…. Sizde vermeyin buna izin aslında sohbet odasinda daha fazlasini ögrendim. Ordaki insanlar benim kim oldugumu nasıl biri oldugumu bilmeden sohbet ediyor arkadaslik kuruyor guzel bir duygu degil mi?Bu güzel duygusu sizde yasayin isterim o halde siz yolu biliyorsunuz.

Tam Sohbet

Tam SohbetBir cevap bırakın.