Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Tiktok Güzel Mesajlar


Tiktok Güzel Mesajlar

Tiktok Güzel Mesajlar

Sizlere eğlenceli vede kapak sözler yazmak istedim, Tiktok Güzel mesajlar, Gonul.Net chat Odaları sitesi,

Sohbet Odaları Evet arkadaşlar bugün güzel sözleri birazcıkda olsa biz yazalım istedim, Gonul.Net Kullanıcılarınında eklediği sözleri koyarsak çok güzel sözler çıktı, ben Tiktok ilk çıktığı zamanlar amaç nedir diye sordum kendime bir
çok bunu okuyan kullanıcılarımız saçma dese bile yararlıklı şeyler var hadi birazcık güzel sözler bedava sohbet ekliyelim,

Özel Sözler


Şurama Batan Diyor şair, Şurama batana dert demeselerdi Bıçak derdim..

Önemli olanlar önemini yitirdi, mühim olanlar bizi bitirdi şimdi geri kalanlar düşünsün seni seviyorum ama diyordun ben senin amana :)))

Yeniden Yorulmaya Niyetim yok,, O yüzden herkese Uzağım bundan Sonra.

Biz iki kişiydik sen gidince tek kalmam gerekirken ben yarım kaldım, bir şeyin değerini kaybedince anlarsın derler ya hani,, bunun yalan olduğunu sana değer verdiğimde anladım.

Akılarda kalan Soruyu Soruyorum : Sevmiyordunuz niye vardınız? E seviyorsanız niye yoksunuz..

Nasıl bilionmu olurda bir gün gelirsen pişman olursan gelirsen kapıma, kapım her zaman sana açık istediğin gibi gir çık,, ama ümitlenme sakın kapının açık olduğuna çünkü o benim gönül kapım değil insanlık kapım..

Hocamm : Buyur, Gitmek mi iyi kalmak mı ,, Valla öyle bir zaman gelirki gitmek ilaç gibi gelir.

Hiç bi zaman Aşık olduğunuz insanlara sevdiğiniz daha önceden olsa değer verdiğiniz, geçmişde sonrasında kelime yapmayın bırakın yaşadıklarınız aranızda kalsın,, bırakın o özel günler sizlerle kalsın..

Özel Sözler Kaliteli Sözler


Lades bitti tatlım,, artık aklımda değilsin 😉

benim sana ihtiyacım olduğunda sen başkalarıyla kahkaha attın, sen beni ulan sen beni kendi göz yaşlarımla boğdun..

Bana Güven dicek güveniceksin kardeş seni seviyorum dicek inanıcaksın ömrüm dicek bağlanıcaksın ulan gidicek, yıkalacaksın, ama yinede toparlanıcaksın!

Annem : Soğuk Annem Soğuk Biliyorum, ama giyindim kat kat hemde valla bak yok annem seni üzmeye gelmedim, canım, ağlamıyoruz artık, Gözümüzde yaş kalmadı belkide ama içimiz yara gibi be Annem, babamız gitti elimizden biliyormusun,

Eskisi gibi takmıyorum bu hayatta hiç kimse vaz geçilmez değil birilerinin egoları okşansın diye, kendi gururunuzun yıkmanıza gerek yok, hak edene gönül hak etmeyene yol vermeli gerekir bağzen 🙂

Tiktok Güzel Mesajlar

Tiktok Güzel MesajlarBir cevap bırakın.