Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Tutku Sohbet


Tutku Sohbet

Tutku Sohbet

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizlerle birlikteyiz, Tutku Sohbet ile Tutkulu Chat sitesinde sizlerle birlikteyiz,

https://www.gonul.net/sohbet-odaları İnsanlara bakıyorum Hep bir telaş içinde ve ne yaparlarsa yapsınlar hep meşguller Hatta nefes alacak vakitleri bile yok İşçisinden iş adamları ,memurundan amirine hepimiz nefessiz koşturuyoruz. Para için iktidar için savaşlar üretiyoruz ve diğer insanların ölümüne sebebiyet veriyoruz.Nedir bize bunları yaptıran? Nereye koşuyoruz? Birine sorsan nedir bu diye,”Bir gün rahat edebilmem için,”der. Hangi gün o gün? Gençliğini kaybettiğinde mi?Hayır orta yaşın güzelliklerini kaybettiğinde mi?Hayır hayır Yaşlılıkta mı? Sohbet edecek tek bir insan bile bulamadığında mı? Sanmıyorum.Nerede ve ne zaman rahat edeceksin? Hep bir erteleme hali… Bu bir seraba koşmaktır.Olmayan bir zamanı aramaktır..Bu bir akılsızlıktır. Geçmişi çabucak unutup geleceğin telaşlı kollarında bir hayal peşinde koşmak niye? Dönüp kendimize sorduğumuzda “Aradaki yaşam nerede?” diye buna verecek bir cevabımız olmalı. Gerçekte yaşıyor muyuz? Artık işlerden bi kafanızı kaldırın öyle türlü türlü bahaneler gerek yok sadece iki dakika kendinizle ilgilenip sohbet edebilirsiniz. Hayatınızın her anında anlık dakikalık sohbetimize dahil olabilirsiniz.

Tutku Chat Odaları

Chat odamız günlük stresten sorunlardan biraz da olsa sizleri uzak tutmak. Sizde etrafınızda bulunan sorunlardan biraz olsun uzak kalmak istiyorsanız burda sizleri bekleyen çok güzel sohbetimiz var. Tabiyki sohbet odaları bununla da kalmıyor paylaşma platformu olarakta tanına biliyor.Sosyal medyada daha çok fotoğraf video paylasılıp yorumlardaki linclere maruz kalan o kadar insan varken Chat Odaları paylaşma platformu bilen insanlarda korka biliyor.Biz fotoğraf video paylaşmıyoruz duygularımızı paylaşıyoruz sevincelerimizi mutluluklarımızı üzüntümüzü acılarımızı… Sizlerin de paylaşacak dostu arkadaşı yok mu? Bunu kafaya takma devri artık eskide kaldı. Sizi tanımayan o kadar insan sizi dinlemek sizinle sohbet etmek istiyor ve hepsi ayrı ayrı ülkelerin şehirlerinde kim bilir belkide kasaba köylerinde yaşamış insanlarıdır. Bunlarda tek tek anlatırsam sanırım büyüyü bozmuş olurum o halde beklemenin anlamı kalmadı..Biraz olsun stres ve sorunlardan uzak kalarak hiç tanımadığınız insanlarla sohbet etmenin keyfine varabileceğiniz en iyi yeri bulduk sizlerede tanıttık ee artık kolunuzdan tutup hemen sohbet odasına deme şansımız olmayınca kibarca sizleri odaya alalım:) Bir dakika bir dakika unutmayacağınız bir şey daha var …Geçmişi unutup geleceği düşünmeden sadece anın tadını yaşayın anın sohbetini yapın istedim:)

Tutku Sohbet

Tutku SohbetBir cevap bırakın.