Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Ücretsiz Chat Kanalı


Ücretsiz Chat Kanalı

Ücretsiz Chat Kanalı

– Seviyeli sohbet odaları sitesi sizlerle birlikte mobil sohbet ücretsiz chat kanalında üyelik yok ücret ödemek yok!

İnsan duygularının en ince en hassas noktalarını geçmişte keşfetmiş bir şair gibi keşfetmenin hazzına vardığımda gördüğüm yeni şeylerden bir işi başarmış insanların hayallerine ve umutlarına kattığı güce benzer bir güç almıştım. öte yandan ise yeni keşvettiğimde  aldığım güce rağmen bir çocuğun şimşeğin çakışı anında duyduğunda benzer bir irkinti ve korku hissi beni sarmıştı.Bunları Çevrende yani insanların birbirinden bu kadar uzaklaştığı dünya da nasıl yapıyorsun diyenlere cevabımı hazırladım Sanal dünyada yani Chat odamızda… Belki küçük görebilirsiniz ama oradaki insanlar çevremdeki insanlardan daha yakın daha samimi üstelik senin parana mevkine güzelliğine bakmadan merak etmeden seninle sohbet ediyor dahada üstesi var ücret talep etmeden üyelik istemeden ve daha daha üstesi mobile destekli olup evde işte bahçede yani hayatımın her anında onlarım yanında olup gözlemlemeci ruhum iyice gelişebiliyor. Chat odamızda acılar,üzüntüler,sevinçler,mutluluklar katman katmandı.

Chat Kanalı

Göğsümün altında ki yeni dünyaları ve yeni hazları keşfetmeye cıkmış bir seyyahın merakıyla yaşanmamışın sır dolu bulutlarına dalmadan,durup nefes aldim ve izledim, sohbet etmeye başladım. İnsan duygularının en ince ve en hassas noktalarını keşfetmenin ne geçmişteki bilindik aride ne de geleceğin bilinmeyen sır dolu bulutlarında olmadığını görüp “an” da olduğunu fark etmiştim. Şimdi bu ne anlatıyor diyenleri duyar gibiyim.Kısacası nerede olursanız olun hangi ortam da bulunursanız bulunun geçmişi silin geleceği düşünmeyin sadece an ı yaşayın. Peki ya aklımda kalan sorulara ne demeli.. Neydi bizi güdüleyen o duygular ?Haz mıydı ,acı mıydı, korku muydu, mukaafat mıydı?Yoksa hepsi birden mi? Veya yeni bir duygu mu vardı bizi topyekun yöneten ,henüz keşfetmediğimiz..Neydi beni bu kadar düşündüren? Sohbet Odaları odamızda bulunan insanların düşüncelerinin anlayışlarının,kültürlerinin, Huylarının farklığı mıydı?Ama tek bildiğim neydi biliyor musunuz? Buna rağmen kendimi yalnız hissetmediğim:)Eğer sizde yalniz iseniz arkadaşlarınızın değiştiğini  düşünüyorsanız sohbet edecek kimseniz yok ise aman sakın üzülmeyin buyurun Chat Sohbet odamıza orada sizinde yer alacagınız buyuk bir yer var:)Birçok şeyi başarmış kainattaki minicik dünyamızda devasa umutlara ve hayal dünyalarına sahip olmuş bunca insan…Biz…Her şeye kadir olmak için uğraşmış bazı şeyleri gerçekleştirmiş bunca insan yine biz:) Siz peki bu biz in arasında olmak istemez misiniz?Cevabı size bırakıyorum chat odamızda görüşmek üzere…

Ücretsiz Chat Kanalı

Ücretsiz Chat KanalıBir cevap bırakın.