Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Ücretsiz Chat Sitesi


Ücretsiz Chat Sitesi

Ücretsiz Chat Sitesi

– bedava sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır, bedava sohbet edelim, Ücretsiz chat sitesi sizlerle . Saf insanlar var mıdır çevrenizde?şöyle bir etrafa bakın saf temiz duyguları olan insanlara ne denir araştırın.Gerçi ben araştırdım sohbet odasında bile bulunan saf temiz duygulu arkadaşlarımız var peki ya gelelim araştırma  sonucumuza “Safiyet, bönlüğe kaçmamak şartıyla erdemli insana yaraşır; ayrı bir hava ve manevi bir güzellik katar. Ama bu safiyet bönlüğe varınca, birçok belanın, başa gelen gülünç durumların sebebi olur. Böyleleri çevrelerinde “aptal” olarak nitelendirilir. Her şeye, her söze çabuk kanmaları ve bu yüzden yanlış davranışlarda bulunmaları yüzünden daima bir alay ve eğlence konusu olurlar. Hele muziplerin ve kötü niyetlilerin oyunları yüzünden türlü hayal kırıklıklarına uğrarlar. Real hayatta ne kadar cok böyle insan varsa tabi sohbet odalarımızdada bulunmaktadırlar.

Ücretsiz Chat Sitesi

Ücretsiz Chat Sitesi

Ücretsiz Chat

Sohbet odamızda iyi niyetli ve saf insanların yanında, kötü fikirli, kıskanç insanlar da vardır. Böyleleri, faydalı işler yapmazlar. Bu insanlar kendi işlerine bakmaz, çevrelerini incelerler. Ama iyi gözle mi? Hayır, sadece huzur bozucu bir şey bulmak, dedikodu ve iftira yapmak için. Onları böyle davranışlara iten dürtünün gerçek sebebi kesin olarak saptanamaz. Kötü insanlar için kötülük etmek bir zevktir. Böyleleri bazen öyle sinsi ve ustalıkla hareket ederler ki, bunlara yalnız yukarıda bahsettiğimiz bönler değil, akıllı geçinen insanlar bile kapılır.
Yaşamak ve çevreyle bağdaşmak kolay bir iş değildir. Bugün kurduğumuz düzende kendi yakınlarımız arasında kimseye zarar vermeden mutlu olabiliriz; birtakım başarılar elde ederek övünebiliriz. Ama her zaman için üzerimizde kem bakışlar vardır; farkında olmayız. Bir gün, bu kem bakışların sahibi dost kılığına girip, sırf mutluluğumuzu ve basanlarımızı kıskandığı için bizi fark ettirmeden zehirleyebilir; içimize şüphe canavarını sokabilir. Hani, bazen zehri altın kupada sunarlarmış. O da öyle, gözümüzü kamaştırıp ruhumuzun derinliklerine inerek zehrini salabilir. Bu durumda telaşa kapılmak, bizi büyük felaket ve kayıplara sürükler. Yapmamız gereken şey, çevremizdekilerle dostluk kurarken çok dikkatli olmamız, hiçbir şeyi mantık süzgecinden geçirmeden kabul etmememizdir.

Sohbet Odaları

Bizi her türlü hainliğe karşı koruyacak en büyük silah, mantık ve düşüncedir. Aksi halde yersiz şüpheye kapılıp çevrelerine ve kendilerine zarar verenler, fesat yapanlar kadar suçludurlar.” Sohbet odamızda bulunan nicklerde insanları yansıtır onlarla dostluk ve arkadaşlık kurarken mantık ve düşüncelerinizle haraket etmeniz bizim ortamımızıda daha huzurlu ve güvenli bir şekle getirir. Huzurlu güvenli ortam için mi?hadi beklemeye vaktimiz yok sohbet başladı bile..

Ücretsiz Chat Sitesi

Ücretsiz Chat SitesiBir cevap bırakın.