Mobil Sohbet ile Bir çok Kullanıcı Burada Sohbet etmekte, Sizlerde Sohbet Odaları Sitesinde Keyifli Güzel vakitler geçirin, Mobil chat Odaları.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Ücretsiz Sohbet


Ücretsiz Sohbet

Hiç bir ücret ödemeden bedava sohbet odaları arıyor iseniz, hem ücretsiz sohbet olsun, hemde seviyeli bir mekan olsun diyorsanız Gonul.net sizlere en kaliteli sohbet imkanını sunmaktadır. Sitemize herhangi bir sebeple giriş yapan ziyaretçilere hiç bir şekilde üye olun, aidat ücreti, facebook sayfasında beğeni yapın gibi can sıkıntısı yaratan uyarı yazıları ve reklam butonları koymadık. Ayrıca sitemiz özellikle sohbet odalarında sohbet eden kullanıcılardan hiç bir maddi ya da farklı bir beklenti içerisine girmemiştir. Sloganımız ücretsiz sohbet, bedava sohbet odaları, bu sloganla başladık ve öyle de devam ediyoruz.

Ayrıca, sizlere şunu da belirtmek isterim; zaten İnternet ortamında binlerce sohbet sitesi var ve üç aşağı beş yukarı hepsinin de tarzı aynı, neden ücret ödeyesiniz ki. Çok farklı amaçlara hizmet eden siteler de var elbette ve onlar istiyorlar. Gerçi onlarda bir hayal satıyorlar, bence gerçekçi işler değil. Neymiş, sizlere hayat arkadaşı buluyorlarmış, üstelik bu işi teknik hesaplarla falan yapıyorlarmış. Tabi alan memnun satan memnun sa bizi de ilgilendirmiyor o işler.

Bizim işimiz sohbet sitesi olduğu için sadece ziyaretcilerimize doğru bilgiyi sunmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, yazımızın başlığında da belirttiğim gibi, eğer, ücretsiz bedava sohbet odaları, yazarak uygun bir sohbet platformu arıyor iseniz mutlaka sohbet odalarımızdan herhangi birine girip, en azından ortamı bir görün isterim. Zaten ücret gibi bir skandal olay da söz konusu değil. Özünde bedava sohbet odaları sizlere 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.Toplam 8 Yorumlar
BadGod

Anonim sohbetin ücretsiz bir şekilde en güzel hali. Hiçbir kişisel bilginizi vermeden gönül rahatlığı ile Anonim olarak sohbet etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Tugba Bulat

Sollama beni sollarim seni, Ozendiginiz hayati yasamakla mesgulum Sana gelmedigim gun mazota gittigim gundur. Rihannanin dovuldugu adriana rimanin aldatildigi dunyada seni harcarlar hatce....

Sekoş & Tubuş

Ücretsiz olarak girip sohbet ettiğim ve harika arkadaşlık kurduğum süper bir sohbet ortamı! Her daim eğlenceli şekilde muhabbetin edildiği tek yer olarak gördüğüm gonul.net'te gerçekten süper bir arkadaşlık ortamı yakaladım. Sizleri çok seviyorum! Herkesi bekliyorum, gelin tanışalım bol bol eğlenelim.

LöwiN

Canimin icinin ic icisi kendim hadi gidek uyyak

AbdulCabbar

Beleş sohbeti severim

jane

Gönlünüzce sohbet için gonul.net’e gelin!

LöwiN

GönLüm www.gonul.net deyken geLde uyu

kızarmış domates

nabiyoruz biz burda ya

Bir cevap bırakın.